Oferta archiwalna

Specjalista ds. Marketingu (na zastępstwo)

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

Specjalista ds. Marketingu Biłgoraj, . Marketingowiec Biłgoraj

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze marketingu (mile widziane w marketingu B2B)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 pozwalająca na swobodną komunikację i tworzenie tekstów marketingowych w tym języku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, duża samodzielność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Inicjatywa, kreatywność i lekkie pióro
  • Skrupulatność, terminowość i dbałość o detale
  • Dodatkowych atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziana znajomość programów CMS i CRM

Obowiązki:

  • Współpraca z agencjami przy tworzeniu i aktualizacji materiałów marketingowych (drukowanych i online)
  • Administracja stron internetowych i katalogu produktów online
  • Planowanie i realizacja kampanii e-mail marketingowych (Newsletter)
  • Koordynacja działań PR, tworzenie tekstów
  • Pomoc w bieżących działaniach marketingowych

Oferujemy:

  • Różnorodną, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Codzienny kontakt z językiem angielskim (oraz niemieckim w przypadku jego znajomości)
  • Umowę o pracę na zastępstwo – około 15 miesięcy

Wymagania

Oferujemy

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2019.01.01, wyświetleń: 675

nr ogłoszenia: 5